Вулик
МЕД, продукти бджільництва
електронна пошта: vulyk.mail@gmail.com
телефон (lifecell): +38(093) 052 73 42
Статті

Мед - джерело здоров'я, краси та довголіття

Стільниковий мед на столі Ложка меду - це не просто смачний продукт: це справжнє золото, в якому сконцентроване наше здоров'я. Мед володіє антибактеріальними та антивірусними властивостями, він також багатий антиоксидантами та, на відміну від білого цукру, не підвищує рівень цукру в крові.

Святий Зосіма і Савватій Багата історія меду. Найдавніші відомі зображення людей, що використовують мед, були зроблені ще у VI ст. до н.е., у добу кам'яного віку. З давніх-давен багато народів користувалися цілющими властивостями меду: древні єгиптяни, китайці, греки та римляни використовували мед для загоєння ран, лікування травної системи та інших хвороб.

Мед - це природне джерело вуглеводів, необхідних нашому організму. Мед відомий своєю здатністю підвищуючи продуктивність, витривалість та знижуювати втому м'язів у спортсменів. Глюкоза, що міститься в меду, швидко поглинається організмом і дає швидкий приплив сил, а фруктоза поглинається повільніше, забезпечуючи організм постійним джерелом енергії тривалий час.

Бджола на квітках яблуні Однією з найбільш відомих властивостей меду є здатність лікувати хвороби дихальних шляхів. Завдяки своїм антимікробним властивостям мед не лише заспокоює горло, але також може знешкодити бактерії, що викликають інфекцію. Професійні співаки використовують мед, щоб пом'якшити горло перед виступом.

Окрім цілющих властивостей, мед також вважається найдавнішим інгредієнтом для догляду за шкірою, який все ще використовується в наш час. Мед діє як пом'якшувач шкіри, регулює кислотність та зберігає вологу. Мед також допомагає підтримувати тонус шкіри, запобігає зморшкам та інфікуванню.

1   2   3  
    
© Вулик | МЕД, продукти бджільництва     2008 - 2019     Всі права захищені