Вулик
МЕД, продукти бджільництва
електронна пошта: vulyk.mail@gmail.com
телефон (lifecell): +38(093) 052 73 42
Статті
Мед - джерело здоров'я, краси та довголіття

Стільниковий мед на столі Мед - надзвичайно цінний харчовий, дієтичний та лікувальний продукт, в якому сконцентроване наше здоров'я. Мед володіє антибактеріальними та противірусними властивостями, він також багатий антиоксидантами та, на відміну від цукру, не підвищує рівень цукру в крові.

Святий Зосіма і Савватій Історія меду налічує тисячоліття. Про користь меду відомо ще з тих часів, коли землю населяли первісні люди. З давніх-давен люди користувалися цілющими властивостями меду: древні єгиптяни, китайці, греки та римляни використовували мед для покращення загоєння ран, лікування травної системи та інших хвороб.

Мед - це природне джерело вуглеводів, необхідних нашому організму. Він відомий своєю здатністю підвищуючи продуктивність, витривалість та знижуювати втому м'язів у спортсменів. Глюкоза, що міститься в меду, швидко поглинається організмом і дає миттєвий приплив сил, а фруктоза поглинається повільніше, забезпечуючи організм постійним джерелом енергії на тривалий час.

Бджола на квітках яблуні Однією з найбільш відомих властивостей меду є здатність лікувати хвороби дихальних шляхів. Завдяки своїм протимікробним властивостям мед не лише заспокоює горло, але також може знешкодити бактерії, що викликають інфекцію. Професійні співаки використовують мед, щоб пом'якшити горло перед виступом.

Окрім цілющих властивостей, мед також вважається найдревнішим інгредієнтом для догляду за шкірою, який все ще використовується в наш час. Мед допомагає підтримувати тонус шкіри, запобігає зморшкам, захищає від бактерій та мікроорганізмів. Мед також діє як пом'якшувач шкіри, регулює кислотність та зберігає вологу, а пробіотики, антиоксиданти, поживні речовини і ферменти живлять та наповнюють шкіру сяючою красою.

Джерела та література:
1   2   3  
    
© Вулик | МЕД, продукти бджільництва     2008 - 2020     Всі права захищені