Вулик
МЕД, продукти бджільництва
електронна пошта: vulyk.mail@gmail.com
телефон (lifecell): +38(093) 052 73 42
Товари
Мед з різнотрав'я (ріпак, акація), 1л
Мед травневий (ріпак, акація), 1л
Травневий мед відрізняється високим рівнем вмісту біологічно активних речовин, обумовленим великим різноманіттям весняних квітів. Основними медоносами цього періоду є ріпак, нектар з якого відомий здатністю прискорювати регенерацію кісткової тканини та очищати організм від важких металів та радіонуклідів, та акація, що дає мед, який найкраще засвоюється організмом завдяки високому вмісту фруктози та здавна вважається найціннішим серед усіх медів.
   Вага: 1400г Ціна: 126 грн   
Мед з різнотрав'я (липа, гречка, соняшник), 1л
Мед з різнотрав'я (липа, соняшник), 1л
Мед з липи вважається одним із найякісніших сортів меду. Він добре відомий своєю протизапальною, потогінною та жарознижуючою дією, завдяки чому має потужний лікувальний ефект при застудних захворюваннях. Соняшниковий мед відрізняється найвищою ферментативною активністю в порівнянні з іншими сортами. У ньому міститься найбільша кількість глюкози, яка нормалізує роботу серцевого м’яза, зміцнює стінки судин та очищує кров.
   Вага: 1400г Ціна: 126 грн   
Мед лісовий (акація, липа, малина), 1л
Мед лісовий (акація, липа, малина), 1л
Лісовий мед є найбільш екологічно чистим та містить широкий спектр корисних для організму речовин, увібраних із велиеого різноманіття недоторканих лісових трав, таких як малина, іван-чай, ожина, та найбільших медоносів лісу: акації, мед з якої містить збалансований набір вітамінів та мікроелементів, що зберігаються в ньому максимально довго, та липи, яка надає меду антибактеріальних, протизапальних та жарознижувальних властивостей.
   Вага: 1400г Ціна: 143 грн   
    
© Вулик | МЕД, продукти бджільництва     2008 - 2020     Всі права захищені